Polecany!

Szymon Wiśniewski

Jeśli szukasz pomocy w zaplanowaniu dla siebie sensownej aktywności, chcesz nauczyć się ćwiczyć i ważne jest dla Ciebie merytoryczne podejście – zapraszam do współpracy.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem:

Jestem absolwentem warszawskiej AWF oraz trenerem przygotowania motorycznego. Dysponuje wiedzą popartą licznymi kursami oraz doświadczeniem w przygotowaniu fizycznym wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych na różnym etapie: od amatorów do profesjonalnych zawodników. Stawiam na rozwój i ciągle doskonale swój warsztat trenerski. Obecnie studiuję fizjoterapię w Wyższej Szkole Rehabilitacji. Dodatkowo współpracuję z klubami sportowymi. Osobowościowo charakteryzuje mnie spokój i dystans, lubię korzystać z poczucia humoru.

Jak wygląda współpraca:

Każdy cykl treningowy poprzedzam treningiem wprowadzającym, podczas którego zbieram dokładny wywiad z Klientem, jak również sprawdzam możliwości jego ciała.
Pytam o przeszłość treningową, stan zdrowia, styl życia, a także wspólnie z Klientem zastanawiam się jaki cel treningowy najlepiej korespondowałby z jego potrzebami.
W rozmowę wplecione są testy sprawnościowe pozwalające ustalić wyjściowy poziom sprawności Klienta. Jeśli jest taka wyraźna potrzeba przeprowadzam także analizę składu ciała na wadze typu Tanita.

W czym się specjalizuje:

W ramach prowadzonych przeze mnie treningów zajmuję się przede wszystkim poprawą funkcjonalności oraz wszystkich cech motorycznych. Szczególną uwagę przywiązuję do techniki wykonywanych ćwiczeń w kontekście profilaktyki urazów i prerehabilitacji oraz programowania treningowego tak, aby nadać aktywności szerszy kontekst. Przede wszystkim jednak dbam o balans i zdrowe podejście do ruchu.

Moja historia:

Od 8 r.ż. trenowałem koszykówkę. Obecnie uprawiam dwubój olimpijski. Różnorodne dyscypliny sportu towarzyszyły mi przez całe życie, co w połączeniu z moim analitycznym umysłem pchnęło mnie w kierunku zgłębiania biomechaniki ruchu. Analiza wysiłku pod różnymi aspektami potrafi dostarczyć mi niezbędnych informacji, by dostosować trening do najbardziej wymagających parametrów.

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

6 lat

Doświadczenie treningowe

16 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– wstęp do profesjonalnie wyposażonego studia treningowego
– elementy fizjoterapii lub masażu w zależności od potrzeb Klienta
– stały kontakt telefoniczny i/lub mailowy pomiędzy sesjami treningowymi
– przygotowywanie planów treningowych do samodzielnego realizowania przez Klienta

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu, w plenerze, online, W Studiu Treningowym, z dojazdem do klienta

Klub

, ,

Dzielnica

,

E-mail

kontakt@mindyourbody.pl

Telefon

505421620

Facebook

https://www.facebook.com/mindyourbodypl

Instagram

https://www.instagram.com/mindyourbody.pl/

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szymon Wiśniewski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.