Polecany!

Sebastian Siekierka

(1 opinia klienta)

Witaj serdecznie!
Przede wszystkim dziękuję, że zajrzałeś do mnie. Jeśli to czytasz to oznacza że postawiłeś sobie cel, który pomogę Ci osiągnąć. Jestem fizjoterapeuta oraz certyfikowanym trenerem dzięki czemu potrafię kompleksowo potrafię zadbać o podopiecznych w drodze do ich celów.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem trenerem, który potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, przy czym jestem skupiony maksymalnie na TWOICH efektach, tak by nasz czas był spędzony maksymalnie efektywnie.
Wychodzę z założenia, że dobry kontakt z podopiecznym jest podstawą SUKCESU, jednakże cechuje mnie profesjonalizm, dzięki czemu uzyskuje pełne zadowolenie wśród moich podopiecznych.

Jak wygląda współpraca?
Jako fizjoterapeuta zwracam uwagę przy treningu na profilaktykę zdrowotną. Potrafię dopasować trening do Twoich potrzeb, biorąc pod uwagę przebyte urazy, choroby oraz kontuzje. Solidna wiedza zdobyta podczas studiów oraz licznych szkoleń, pomaga mi w pracy z ludźmi którym doskwierają dolegliwości bólowe oraz wracać do sportu po przebytych kontuzjach.
Jako trener pomagam osiągnąć wymarzone cele. Staram się aby każdy trening był zróżnicowany i dopasowany do Twojego trybu życia.

W czym się specjalizuje?
– trening medyczny
– trening funkcjonalny
– trening siłowy
– redukcja tkanki tłuszczowej
– budowa masy mięśniowej
– poprawienie wydolności
– suplementacja
– korygowanie postawy ciała

Moja historia:
Ze sportem mam do czynienia od najmłodszych lat, trenując w moim miastowym klubie Pogoń Siedlce z sukcesami piłkę nożną. Z biegiem czasu poszerzałem swoje sportowe horyzonty, podejmując amatorsko różne dyscypliny. Największą moją zajawką jest trening na siłowni. Studia na AWF na kierunku fizjoterapia pogłębiły moją wiedzę odnośnie biomechaniki i fizjologii ludzkiego organizmu, dzięki temu mogę coraz lepiej wykonywać swoją wymarzoną pracę.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– czas trwania treningu to 60 minut,
– stały kontakt telefoniczny/sms
– rozgrzewka
– indywidualnie poprowadzony trening pod nasze cele
– MOTYWACJA !
– Praca odpowiadająca potrzebom i upodobaniom podopiecznego
– Stały kontakt z trenerem

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

, , , ,

Dzielnica

, , , ,

E-mail

sebastiansiekierka95@gmail.com

Telefon

534566766

1 opinia dla Sebastian Siekierka

  1. Maja

    Przez ostatnie lata miałam poważne problemy zdrowotne, kilku ortopedów postawiło na mnie krzyżyk – miałam nigdy nie trenować na siłowni – ale jednoczenie musiałam wzmocnić plecy… Zupełnie przypadkiem trafiłam na Sebastiana – dosłownie uratował mi życie 🙂
    Trener dzięki temu, że jest jednocześnie fizjoterapeutą odpowiednio dostosował plan treningowych do moich problemów z plecami. Po dwóch latach ciągłego bólu, w końcu jestem w pełni sprawna, a zupełnie gratis otrzymałam sylwetkę o której nawet nie marzyłam…
    Jeśli szukasz trenera – Sebastian jest mocno skoncentrowany na celu. Jest ambitny. Możesz się od Niego uczyć systematyczności i szybko zobaczysz efekty. Podczas treningu możesz poczuć się bezpiecznie – postara się aby nie stała Ci się krzywda. Poza tym, że jest dobrym trenerem i robiącym cuda fizjoterapeutą – ponadto jest ogromną kopalnia wiedzy w zakresie suplementacji oraz diety. A na treningu ? jest miło, wesoło i niezdecydowane możesz przegadać z Nim każdy temat 🙂 – nie szukaj dalej – wybierające Sebe masz pełen pakiet usług w jednym 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.