Sebastian Siekierka

Jeśli to czytasz to oznacza że postawiłeś sobie cel, który pomogę Ci osiągnąć. Jestem fizjoterapeuta oraz certyfikowanym trenerem dzięki czemu potrafię kompleksowo zadbać o podopiecznych w drodze do ich celów.

W obecnym momencie istnieją 4 możliwości współpracy:

*Pierwsza – treningi na terenie sieci klubów ZDROFIT

*Druga – treningi w plenerze/w domu u Ciebie – posiadam sprzęt niezbędny do poprowadzenie treningu. Prowadzę treningi w różnych lokalizacjach Warszawy więc miejsce uzgadniamy wspólnie.

*Trzecia -online poprzez aplikacje skype (lokalizacja nie ma znaczenia).

*Plany treningowe oraz plany dietetyczne

Jeśli szukasz pozytywnej energii i zastrzyku motywacji nie czekaj, zadzwoń razem ustalimy plan działania dobrany pod Twoje preferencje.

Pierwszy trening poprzedzony konsultacja jest kluczem do rozpoczęcia owocnej współpracy. Pomogę Ci maksymalnie wykorzystać Twój potencjał. Jestem pewny, że razem stworzymy świetną atmosferę podczas treningu oraz uzyskamy Twoja wymarzoną sylwetkę.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jako fizjoterapeuta zwracam uwagę przy treningu na profilaktykę zdrowotną oraz żywieniową. Potrafię dopasować trening do Twoich potrzeb, biorąc pod uwagę przebyte urazy, choroby, kontuzje oraz układam jadłospisy wraz z przepisami i listą zakupów do twoich upodobań kulinarnych.

Solidna wiedza zdobyta podczas studiów oraz licznych szkoleń, pomaga mi w pracy z ludźmi którym doskwierają dolegliwości bólowe oraz wracać do sportu po przebytych kontuzjach.

Jako trener pomagam osiągnąć wymarzone cele jak np. REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ. Staram się aby każdy trening był zróżnicowany i dopasowany do Twojego trybu życia. Posiadam wiedzę z zakresu dietetyki oraz suplementacji.

Jestem trenerem, który potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, przy czym jestem skupiony maksymalnie na TWOICH efektach, tak by nasz czas był spędzony maksymalnie efektywnie.
Wychodzę z założenia, że dobry kontakt z podopiecznym jest podstawą SUKCESU, jednakże cechuje mnie profesjonalizm, dzięki czemu uzyskuje pełne zadowolenie wśród moich podopiecznych.

Jak wygląda współpraca?
 Pierwszy trening poprzedzony konsultacja jest kluczem do rozpoczęcia owocnej współpracy. Pomogę Ci maksymalnie wykorzystać Twój potencjał. Jestem pewny, że razem stworzymy świetną atmosferę podczas treningu oraz uzyskamy Twoja wymarzoną sylwetkę.

W czym się specjalizuje?
– trening medyczny
– trening funkcjonalny
– trening siłowy
– redukcja tkanki tłuszczowej
– budowa masy mięśniowej
– poprawienie wydolności
– suplementacja
– korygowanie postawy ciała

Moja historia:
Ze sportem mam do czynienia od najmłodszych lat, trenując w moim miastowym klubie Pogoń Siedlce z sukcesami piłkę nożną. Z biegiem czasu poszerzałem swoje sportowe horyzonty, podejmując amatorsko różne dyscypliny. Największą moją zajawką jest trening na siłowni. Studia na AWF na kierunku fizjoterapia pogłębiły moją wiedzę odnośnie biomechaniki , anatomii i fizjologii ludzkiego organizmu, dzięki temu mogę coraz lepiej wykonywać swoją wymarzoną pracę.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

5 lat

Doświadczenie treningowe

10 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60

Cena treningu zawiera:

– czas trwania treningu to 60 minut,
– stały kontakt telefoniczny/sms
– rozgrzewka
– indywidualnie poprowadzony trening pod nasze cele
– MOTYWACJA !
– Praca odpowiadająca potrzebom i upodobaniom podopiecznego
– Stały kontakt z trenerem

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, online

Klub

, , , ,

Dzielnica

, , , ,

Cena od

150 zł

Cena do

180 zł