Sebastian Dereń

Cześć, jestem Seba, Medyczny Trener Personalny Uważam, że trening personalny to nie tylko polecenia wydawane ćwiczącemu, ale przede wszystkim nawiązanie relacji, atmosfera przyjaźni i wzajemnego szacunku. U mnie rozwiniesz się nie tylko fizycznie, ale również mentalnie. Wraz z budową sylwetki, poprawą siły, mocy czy wytrzymałości, porozmawiasz ze mną o wszystkim. Będziemy nieraz śmiać się do łez, ale również ciężko pracować. Otrzymasz ode mnie to, czego właśnie potrzebujesz.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem bezpośrednim, pozytywnym człowiekiem, który dba o dobro drugiego człowieka. Ciągle podnoszę swoje kompetencje w dziedzinie treningu personalnego, ale również w innych dziedzinach życia, dzięki czemu jestem w stanie dopasować się do każdego, pozostając sobą. Na treningu dbam o swojego podopiecznego, służę nieustanną pomocą i prowadzę do osiągniecia celu. Sylwetka, którą zbudowałem naturalnie i bez żadnej kontuzji przeczy powiedzeniu: „Szewc w dziurawych butach chodzi”, co niestety jest dosyć powszechne wśród trenerów personalnych.

Jak wygląda współpraca?

Zaczynamy współpracę od konsultacji, na których się poznajemy. Otrzymuję najważniejsze informacje na temat zdrowia, celu, a także omawiamy szczegóły współpracy. Następnie wykonuję kilka testów funkcjonalnych, oceniam jak zachowuje się ciało klienta przy podstawowych ruchach, aby móc dobrać odpowiednie ćwiczenia. Dopiero wtedy możemy rozpocząć proces do osiągnięcia ustalonego celu.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuje się w treningu sylwetkowym, siłowym, funkcjonalnym, zdrowotnym. Mam doświadczenie w treningu z osobami posiadającymi dolegliwości bólowe, problemy z kręgosłupem, koślawymi kolanami, stawem ramiennym, płaskostopiem i inne. Mocno interesuje się fizjoterapią, anatomią oraz fizjologią człowieka. Prowadzę mężczyzn i kobiety w każdym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Moja historia:

Jako młody dzieciak moim marzeniem było zostać zawodowym piłkarzem. W wieku 16 lat byłem zawodnikiem 3-ligowego klubu piłkarskiego. Zacząłem wtedy mocniej interesować się rozwojem fizycznym. Na początku trenowałem na siłowni, aby stać się lepszym piłkarzem. Z czasem jednak zrozumiałem, że trenowanie siebie oraz innych sprawia mi znacznie większą frajdę niż granie w piłkę, więc postanowiłem się temu poświęcić. Szybko nabyłem dużą wiedzę i po około 3 latach treningu na siłowni zrobiłem kursy, które tylko zwiększyły mój głód rozwoju. Zostałem studentem krakowskiego AWF-u, a po godzinach trenuję siebie oraz innych. A to dopiero początek…?

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

5 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– trening personalny w świetnej atmosferze
– stały kontakt poza treningiem
– gwarancja efektów oraz osiągnięcia celów

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

120 zł

Cena do

180 zł