Sebastian Dereń

Cześć, jestem Seba 😀 Uważam, że trening osobisty to nie tylko polecenia wydawane ćwiczącemu, ale przede wszystkim nawiązanie relacji, atmosfera przyjaźni i wzajemnego szacunku. U mnie rozwiniesz się nie tylko fizycznie, ale również mentalnie. Wraz z rozwojem sylwetki, poprawą siły, mocy czy wytrzymałości, porozmawiasz ze mną o wszystkim. Będziemy nieraz śmiać się do łez, a innym razem poruszymy najpoważniejsze kwestie. Otrzymasz ode mnie to, czego właśnie potrzebujesz. Dla mnie priorytetem jesteś TY!

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem szczerym, pozytywnym człowiekiem, który dba o dobro drugiego człowieka. Ciągle podnoszę swoje kompetencje w dziedzinie treningu personalnego, ale również w innych dziedzinach życia, dzięki czemu jestem w stanie dopasować się do każdego pozostając sobą. Na treningu dbam o swojego podopiecznego, służę nieustanną pomocą i prowadzę do osiągniecia celu. Sylwetka, którą zbudowałem naturalnie i bez żadnej kontuzji przeczy powiedzeniu: „Szewc w dziurawych butach chodzi”, co niestety jest dosyć powszechne wśród trenerów personalnych.

Jak wygląda współpraca?

Zaczynamy współpracę od konsultacji, na których się poznajemy. Otrzymuję najważniejsze informacje na temat zdrowia, celu, a także omawiamy szczegóły (np. ilość treningów w tygodniu). Następnie wykonuję kilka testów funkcjonalnych, oceniam jak zachowuje się ciało klienta przy podstawowych ruchach, aby móc dobrać odpowiednie ćwiczenia. Dopiero wtedy możemy rozpocząć proces do osiągnięcia ustalonego celu.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuje się w treningu sylwetkowym oraz siłowym. Mam doświadczenie w treningu pod trójbój oraz dwubój. Mocno interesuje się fizjoterapią, wykonuję podstawowe masaże. Prowadzę mężczyzn oraz kobiety w każdym wieku, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Moja historia:

Jako młody dzieciak moim marzeniem było zostać zawodowym piłkarzem. W wieku 16 lat byłem zawodnikiem 3-ligowego klubu piłkarskiego. Zacząłem wtedy mocniej interesować się rozwojem fizycznym. Na początku trenowałem na siłowni, aby stać się lepszym piłkarzem. Z czasem jednak zrozumiałem, że trenowanie siebie oraz innych sprawia mi znacznie większą frajdę niż granie w piłkę, więc postanowiłem się temu poświęcić. Szybko nabyłem dużą wiedzę i po około 3 latach treningu na siłowni zrobiłem kursy, które tylko wzmogły mój głód rozwoju. Zostałem studentem krakowskiego AWF-u, a po godzinach trenuję siebie oraz innych. A to dopiero początek… 🙂

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

4 lata

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– trening personalny w świetnej atmosferze
– stały kontakt poza treningiem
– gwarancja efektów oraz osiągnięcia celów

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

100 zł

Cena do

180 zł