Mikołaj Spachacz

Hej,
jestem Mikołaj i chciałbym pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu.
Aktywność fizyczna oraz moja chęć pomagania innym stworzyła mieszankę wybuchową, z której powstanie Twoja wymarzona sylwetka, stan zdrowia i poprawa dobrostanu. 
Chcesz podjąć wyzwanie? Czekam na Ciebie.
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem osobą bardzo dokładną, dbam o każdy szczegół. Jestem przy tym natomiast Trenerem o bardzo dużym poziomie empatii, który chce zrozumieć Twoje potrzeby, aby nasza wspólna droga była przyjemniejsza 🙂

Jak wygląda współpraca?

Współpracę zaczynam od wywiadu(część online i stacjonarna), podczas którego poznaję Cię jako osobę oraz jako podopiecznego. Razem ustalamy cele oraz to jak mogę Ci pomóc.
Spotkanie na żywo zaczniemy od krótkiego poznania się. Potem przejdziemy do pierwszego, wstępnego treningu. Jeśli Ci się spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej – zrobię wszystko, aby Ci pomóc!

W czym się specjalizuje?

Najlepiej czuję się z osobami, które chcą wspomóc treningiem na siłowni swoją wydajność sportową, lub poprawić ogólną sprawność fizyczną.
Mam także doświadczenie z osobami, które chcą zredukować masę ciała lub poprawić inne parametry zdrowotne.

Moja historia:

Swoją przygodę sportem zacząłem w wieku 4 lat i było to pływanie. Później przez 11 lat była piłka nożna, aktualnie trenuję Brazylijskie Jiu-jitsu. Zostałem Trenerem, ponieważ chcę i uwielbiam pomagać ludziom. Łącząc chęć do pomocy innym i moją pasję do sportu powstałem ja jako Trener. 🙂

Dodatkowe informacje

Doświadczenie treningowe

15 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– Edukacja żywieniowa
– Nielimitowany kontakt poza treningami
– Raporty monitorujące samopoczucie

Klub

,

Prowadzę treningi

w klubie

Cena od

105 zł

Cena do

150 zł