Michał Drózd

Cześć, nazywam się Michał Drózd. Na pierwszym darmowym spotkaniu na siłowni, które obfituje w wiele pytań z mojej strony, przede wszystkim sprawdzam stan zdrowia klienta. Sprawdzenie stanu zdrowia oznacza testy pokazujące mi zakres ruchu w poszczególnych stawach, występowanie wad postawy, dysproporcje pomiędzy mięśniami antagonistycznymi oraz sprawdzenie techniki podstawowych ćwiczeń wielostawowych. Wszystko to ma na celu wychwycenie błędów we wzorcach ruchowych, sprecyzowanie, które segmenty ciała wymagają wzmocnienia, a które rozciągnięcia.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem trenerem, który przede wszystkim stawia na bezpieczeństwo swojego klienta. Nigdy nie zmuszam do robienia rzeczy ponad siły podopiecznego, dbam o dobrą atmosferę na treningu i dobre samopoczucie klienta. Nie nastawiam się na bicie rekordów życiowych za wszelką cenę, najważniejszym aspektem jest sprawność, zdrowie i funkcjonalność.

Jak wygląda współpraca?
Współpracę zaczynamy od konsultacji i od ustalenia konkretnych celów

W czym się specjalizuje?
specjalizuję się w treningu dla kobiet w ciąży oraz po porodzie. Oprócz tego oczywiście trenuję ze „zwykłymi” ludźmi. Jestem cierpliwy i uważny dlatego lubię pracować z ludźmi początkującymi i uczyć ich od podstaw prawidłowych wzorców ruchowych.

Moja historia:
Od 10 roku życia trenowałem zawodowo koszykówkę przez 9 lat. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu, miałem w planach zostać fizjoterapeutą, lecz po pierwszym roku studiów stwierdziłem, że to nie do końca coś w czymś czuje się dobrze. Do rehabilitanta ludzie przychodzą bo muszą, do trenera przychodzą raczej ze względu na to, że chcą. Trening personalny to prewencja kontuzji i złego samopoczucia, więc uważam, że w tym odnajduję się o wiele lepiej.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 minut
– spersonalizowaną rozgrzewkę,
– część główną treningu, stretching
– wyjaśnienie zasad interwałów/ cardio.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Michał Drózd”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.