Mariusz Wiaderny

Zapraszam na treningi personalne oraz sesje fizjoterapeutyczne. Dosłownie ‘stawiam na nogi’ 😉 Jako absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego czuwam nad bezpieczeństwem i poprawną techniką wykonywanych ćwiczeń.

Mój wrodzony spokój powoduje, że w czasie treningów kojąca atmosfera udziela się także moim podopiecznym. Jeśli cierpisz z powodu przewlekłego bólu pleców lub stawów, jesteś po kontuzji lub ostrym urazie aparatu ruchu, chętnie pomogę w powrocie do formy.

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczonym fizjoterapeutą, masażystą, a także trenerem personalnym.

Mam na swoim koncie liczne kursy oraz szkolenia związane zarówno z terapią manualną, jak i pracą trenerską. Z tej połączonej wiedzy i doświadczenia korzystam na co dzień w mojej pracy z klientami.

Jak wygląda współpraca?

Rozpoczęcie współpracy zawsze poprzedzone jest konsultacją, na której przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z klientem dotyczący jego stanu zdrowia, przeszłości sportowej oraz potrzeb i celów treningowych.

Sesja treningowa trwa od 50 do 70 minut, zaczyna się od rozgrzewki dynamicznej, następnie ma miejsce część główna treningu, która ukierunkowana jest na realizację celu klienta, koniec treningu to stretching asystowany lub rolowanie. Trener jest do dyspozycji klienta pomiędzy treningami.

W czym się specjalizuje?

Podczas treningów zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, a te ostatnie dobieram w taki sposób, aby usprawniać najsłabsze ogniwo ciała. Istotnym dla mnie jest, aby wykonywane przez moich podopiecznych ćwiczenia były jak najbardziej funkcjonalne i w miarę możliwości przekładały się na podniesienie jakości ich codziennego życia. Wierzę, że w konsekwencji zmniejsza to ryzyko wystąpienia różnorakich urazów aparatu ruchu.

Moja historia:

Moja praca związana jest z szeroko rozumianą kulturą fizyczną, dlatego też sam staram się być dobrym przykładem. Od lat gimnazjalnych jestem związany z dyscypliną olimpijską – podnoszeniem ciężarów. Dzięki niej ukształtował się mój charakter oraz przekonanie, że tylko ciężki trening i nie mniejsze zaangażowanie dają oczekiwane efekty. Takie podejście staram się również zaszczepiać w moich podopiecznych.

W wolnym czasie lubię czytać książki i oglądać dobre filmy albo jeszcze chętniej – górskie widoki. Chodzenie po górach, jazda na rowerze i trening funkcjonalny to aktywności, które wybieram dla siebie.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

sesja trwa 60 minut.
opieka dietetyczna.
stały kontakt telefoniczny i/lub mailowy pomiędzy sesjami,
sesje treningowe mogą zamieniać się w sesje fizjoterapeutyczne

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu, online, w plenerze, w Studio Treningowym

Klub

,

Dzielnica

,