Mariusz Kalinowski

Cześć, mam na imię Mariusz.

Jaki masz cel? W czym Ci mogę pomóc?

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem trenerem którego cechuje duża cierpliwość, indywidualne podejście do każdego klient i pełen profesjonalizm. Staram się zawsze przełożyć moje duże bo już teraz 14- letnie doświadczenie jak najlepiej w moją pracę z każdym klientem. Od najmłodszych lat pasjonuję się sportem, szczególnie piłką nożną i sportami siłowymi. Myślę że jestem trenerem z powołania, już w dzieciństwie bardzo mnie ta praca pasjonowała.

Jak wygląda współpraca?

W mojej pracy przede wszystkim skupiam się na osiągnięciu założonego celu przez klienta, wspieraniu go mentalnie jak i kontroli prawidłowej techniki. Dodatkowo sam również staram się dostrzec słabe strony klienta i pracować nad nimi. Pomagają mi przy tym testy sprawnościowe, które robię zawsze na pierwszym spotkaniu z klientem. Całość poprzedza wywiad na temat celu, urazów, przebytych chorób, który jest mi niezbędny w ułożeniu prawidłowego planu treningowego. Bardzo ważna jest również kontrola postępów.

W czym się specjalizuje?

  – Trening odchudzający,
  – Budowanie masy mięśniowej,
  – Trening przygotowania motorycznego sportowców,
  – Korekcja wad postawy.

  Moja historia:

  Nazywam się Mariusz Kalinowski, od najmłodszych lat pasjonuję się sportem. Kiedyś jako zawodnik piłki nożnej i klubu biegacza, przez pewien czas trenowałem również boks. Trenerem jestem od 2008 roku, zaczynałem w pracy z piłkarzami, a później jako trener personalny. W mojej karierze trenera pracowałem już z setkami osób, pomagając im gubić zbędne kilogramy, budować masę mięśniową, pracować nad sprawnością i zdrowiem. Jeżeli masz cel który jest dla Ciebie ciężki do osiągnięcia, nie Wiesz jak się dobrze do tego zabrać, nie masz motywacji, skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci!

  Dodatkowe informacje

  Doświadczenie zawodowe

  14 lat

  Doświadczenie treningowe

  25 lat

  Trening grupowy

  Tak

  Trening z dojazdem do klienta

  Tak

  Długość treningu

  60 min

  Cena treningu zawiera:

  – Dodatkowe wskazówki żywieniowe wysłane na email,
  – testy sprawdzające Twoją mobilność, siłę, sprawność,
  – kontakt nie tylko podczas treningów ale w każdej chwili kiedy masz jakieś pytania.

  Prowadzę treningi

  w klubie, w domu

  Klub

  , , ,

  Dzielnica

  ,

  Cena od

  120 zł

  Cena do

  150 zł