Mariola Hewlicz

Cześć, mam na imię Mariola. Każde moje doświadczenie traktuję jako kropki na mapie, które po połączeniu tworzą całość. Wykorzystuję w swojej pracy wiedzę taneczną, anatomiczną, oddechową, psychologiczną i tak naprawdę wszystko co tylko się da. Szukam rozwiązań wszędzie, gdyż jesteśmy skomplikowaną maszyną, której nie można traktować schematycznie. Moim marzeniem i celem jest uświadamianie ludzi, poruszenie jak najwięcej jednostek do wstania z krzesła, pokazanie, że nie tylko ruch celowy/zaplanowany ma znaczenie, ale kluczem do sprawności jest ruch spontaniczny/naturalny. Chcę motywować i być inspiracją, chcę pomagać ludziom i pokazać, że wszystko jest ze sobą połączone, nierozerwalne.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Zajęłam się tym, gdyż czuję w tej pracy misję, wiem jak trudno jest kobietom znaleźć trochę czasu dla siebie, by pomyśleć i zrobić coś tylko dla siebie. Dzielę się z kobietami narzędziami, które zdobyłam podczas mojego procesu edukacji, by polepszać jakość ich życia, by żadna z nich nie musiała popełnić tych błędów, które ja popełniłam. Zależy mi na tym, by trening był bezpieczny, zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń. Jestem trenerką, która ciągle się rozwija i szuka nowych rozwiązań. Jeśli nie znam odpowiedzi na jakieś pytanie to staram się zrobić wszystko, by ją znaleźć.

Jak wygląda współpraca?

Współpracę z każdym klientem rozpoczynam od bezpłatnej konsultacji treningowej, na której dokładnie zapoznaję się z celem/celami klienta. Przeprowadzam ankietę, na której podstawie jestem w stanie ułożyć bezpieczny i zgodny z oczekiwaniami plan treningowy. Na konsultacji przeprowadzam również krótki trening. Treningi trwają 60 minut, a metody, które dobieram dostosowane są do celu klienta. Jest możliwość współpracy ze mną on-line.

W czym się specjalizuje?

Jeśli:
-chcesz zadbać o formę lub wrócić do formy
-chcesz pozbyć się napięć z ciała
-chcesz nauczyć się oddychać w sposób funkcjonalny
-chcesz poprawić swoją wydolność, by wchodzenie po schodach nie było wyzwaniem
-chcesz przygotować się do ciąży
-jesteś w ciąży i chcesz by Twój trening był bezpieczny dla Ciebie i dziecka, a przy tym przynosił zamierzone efekty
-chcesz wzmocnić swoje ciało
-chcesz poprawić wygląd swojego ciała
-chcesz poczuć się pięknie i kobieco
-chcesz nauczyć się rozluźniać ciało
-chcesz nauczyć się ćwiczyć samodzielnie
-chcesz czuć się po prostu dobrze i zdrowo

Moja historia:

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam w wieku 5 lat, gdy zaczęłam tańczyć. W moim życiu trenowałam również jogę, wioślarstwo, pilates, aqua-fitness czy tenis. Lubię uczyć się różnych dyscyplin i poznawać je od strony uczestnika, by móc lepiej wczuć się w sytuację klienta i móc jak najlepiej pomóc swojemu podopiecznemu. Metody, które stosuję są różnorodne i dostosowane do celu klienta. Światem fitnessu zainteresowałam się już pod koniec szkoły gimnazjalnej. W wieku osiemnastu lat zostałam instruktorem fitness, później aqua-fitness, i trenerem personalnym. Obecnie wciąż w moim życiu jest taniec (współczesny). Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, a obecnie studiuję fizjoterapię, by jeszcze lepiej móc zrozumieć ciało ludzkie. Poszerzam swoją wiedzę na różnego rodzaju kursach, szkoleniach i konwencjach.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

8 Lat

Doświadczenie treningowe

22 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

1. Rozgrzewka z elementami mobility, by przygotować ciało do wysiłku fizycznego, zwiększeniem elastyczności tkanek i podniesieniem tętna osoby ćwiczącej.
2. Trening główny– różni się w zależności od celu podopiecznego. Metody dobierane są indywidualnie tak, aby cel mógł zostać zrealizowany.
3. Stretching/ relaks/ rolowanie. Jest to ostatnia część treningu, na której klient może odpocząć i wyrównać tętno i uelastycznić tkanki.ch

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, w plenerze

Klub

, ,

Dzielnica

Facebook

https://www.facebook.com/profile.php?id=61550064726113

Cena od

150 zł

Cena do

200 zł