Małgorzata Pielichowska

(1 opinia klienta)

Witaj! Nazywam się Małgosia i jestem dietetykiem klinicznym oraz trenerem personalnym. Specjalizuję się w pilatesie oraz treningu ogólnorozwojowym z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Gwarantuję, że dzięki naszej współpracy, zwiększysz świadomość ciała i zyskasz wymarzoną sylwetkę, a także poprawisz samopoczucie. Nie potrzebujesz karnetu na siłownię, by ze mną ćwiczyć – dojadę do Ciebie do domu, pracy czy pobliskiego parku. Treningi ze mną nie ograniczają się do użycia sprzętu czy maty – wspólny bieg (razem z nauką prawidłowej techniki) to również element mojego szkolenia. Zapraszam serdecznie.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem trenerem perfekcjonistą, zwracam uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń i nie stosuję „szablonów” treningowych. Zawsze dopasowuję trening indywidualnie do podopiecznego w zależności od postawionych celów i możliwości psychomotorycznych. Kładę duży nacisk na świadomość ciała oraz sprawność ogólnorozwojową. Przez wiele lat trenowałam pięciobój nowoczesny – obecnie stosuję wszechstronność dyscyplin w pracy w klientem.

Jak wygląda współpraca?
Pierwsze spotkanie:
– przeprowadzam konsultację i wywiad, podczas którego wypytuję o cele treningowe i żywieniowe
– trening wstępny, dzięki któremu określam sprawność podopiecznego

Na koniec ustalamy plan działania, czas i miejsce kolejnych spotkań.

W czym się specjalizuje?
– pilates
– trening ogólnorozwojowy
– bieganie
– dietetyka, świadome odżywianie
– powrót do sprawności, przywrócenie harmonii wewnętrznej

Moja historia:
Od 4-go roku życia uczęszczałam na balet, następnie rozpoczęłam przygodę z pływaniem i finalnie – pięciobojem nowoczesnym. Po wielu latach treningów dyscyplin takich jak: pływanie, bieganie, strzelanie, szermierka i jazda konna, postanowiłam wkroczyć na drogę naukową i rozpoczęłam studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie uzyskałam tytuł licencjata z dietetyki. Obecnie kończę studia magisterskie na SGGW oraz rozpoczynam psychodietetykę na SWPS w Warszawie.

Zamiłowanie do pilatesu zrodziło się z potrzeby zwiększenia świadomości ciała, której brakuje wielu zawodowym sportowcom – również wybitnym. Jestem instruktorem od 2013 roku. W ciągu tych kilku lat nieustannie odkrywam piękno ciała oraz jego możliwości, kształtowane poprzez systematyczny trening i cierpliwość.

Uważam, że jakakolwiek aktywność fizyczna jest lepsza niż bezruch i że swój cel osiągniesz szybciej biegnąc wolno, aniżeli stojąc w miejscu.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– profesjonalną opiekę trenera personalnego (przygotowanie do treningu, trening właściwy, wyciszenie)
– wsparcie mentalne i żywieniowe
– indywidualne podejście do podopiecznego
– stały kontakt mailowy i telefoniczny
– współpracę w języku angielskim

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Dzielnica

, ,

1 opinia dla Małgorzata Pielichowska

  1. Montse

    Gosia was the perfect support that I needed when I started the challenge of getting back in shape and lose weight. See is very nice, friendly and profesional. It was really a good decision to work with her! Thank you Gosia.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.