Maja Olszewska

Trening personalny nie ma efektów ubocznych- jest dobre samopoczucie, poprawa formy, stanu zdrowia, siły, gibkości, redukcja tkanki tłuszczowej i wiele innych korzyści, które wszystkie razem poprawiają nasz komfort życia. Warto zatem zrobić coś dla siebie i dla swojego ciała a co za tym idzie – również psychiki. Zapraszam 🙂

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem osobą otwartą, przyjazną, lubiącą ludzi i nastawioną na pomoc im oraz opiekę. Dlatego tak dobrze czuję się w roli trenera. Jestem również dobrym motywatorem i na co dzień mam pozytywne nastawienie do życia.

Jak wygląda współpraca?

Najpierw przeprowadzam wywiad. Ustalamy cele krótko – i długoterminowe. Ustalamy obojętność i zakres treningów. Powstaje plan treningowy, na którym bazujemy i który modyfikujemy w zależności od rozwoju klienta i potrzeb.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w treningach personalnych dla Pań po 40-stym roku życia. Skupiam się nie tyle na odchudzaniu (chyba, że taki jest wyraźny cel klientki) ale głównie na poprawie kondycji, formy i ujędrnieniu ciała. Na rozwoju mięśni, które stanowią szkielet dla skóry.

Moja historia:

 Sport w moim życiu był, jest i będzie zawsze. Od dziecka- jazda konna, narciarstwo, taniec, bieganie. W 2017 roku debiutowałam w sportach sylwetkowych na Mistrzostwach Polski PZKFiTS zaczynając swoją 5- letnią przygodę. Jestem finalistką Mistrzostw Europy oraz W-ce Mistrzynią Polski w tej kategorii Bikini Fitness Masters. Jestem również sędzią sportów sylwetkowych PZKFiTS oraz certyfikowanym trenerem International Federation of Body Building (IFBB).

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

7 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– plan treningowy
– rozgrzewka
– rozciąganie
– opieka i instruktaż

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Cena od

100 zł

Cena do

150 zł