Łukasz Wójcicki

(10 opinii klienta)

Cześć, jestem Łukasz. Trenuje ludzi personalnie od 4 lat w zakresie mobilności, ogólnorozwojowym, ruchowym, sprawnościowym i w sportach walki. Jestem weganinem. Czekam na kontakt od ciebie.

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem wymagający, ale życzliwy i wyluzowany. Zwracam szczególną uwagę na poprawną technikę i dokładne wykonywanie ćwiczeń. Jakość kosztem ilości.

Jak wygląda współpraca?
Robię wywiad z klientem/klientką dotyczący jego/jej trybu życia, diety, wypoczynku, kontuzji, barier psychologicznych, wszystkiego, co ułatwia mi programowanie treningów. Treningi trwają zazwyczaj do godziny. Ich długość, ilość, intensywność i ułożenie w czasie zależy od indywidualnych potrzeb klientki/klienta.

W czym się specjalizuje?
Moja specjalność to tzw. „movement”, który obejmuje mobilność, elastyczność, siłę, wytrzymałość i wysoką sprawność koordynacyjno-ruchową.Następnie cross-trening będący wszechstronnym treningiem funkcjonalnym i sporty walki: Tajski Boks, Kickboxing, Taekwon Do.

Moja historia:
Trenując różne dyscypliny sportu, a przede wszystkim sztuki walki od ponad 15 lat, miałem już dosyć popularnego w klubach sportowych języka pełnego uprzedzeń, mowy nienawiści, machyzmu i braku akceptacji dla różnorodności. Dlatego postanowiłem zostać trenerem i instruktorem sportu, aby zapewnić bezpieczną przestrzeń treningową dla osób z wykluczanych i marginalizowanych grup społecznych. Dzisiaj trenuję wszystkie osoby, które chcą się rozwijać w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– Porady dotyczące diety roślinnej
– Wskazówki prawidłowej regeneracji i oddechu
– Stały kontakt między treningami

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

, , , , , ,

Dzielnica

, , , ,

10 opinii dla Łukasz Wójcicki

 1. Daniel

  Łukasz jest świetnym trenerem zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Potrafi dostosować poziom do wymagań trenującego tak, aby go zmotywować i nie przeciążyć. Oprócz tego jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Polecam!

 2. Marek

  Polecam
  Zarówno wspaniały trener jak i osoba. Zwraca uwage na elementy techniczne, wymaga i motywuje w taki sposób że samemu chce się więcej, mocniej, szybciej. Zaangażowany w to co robi.

 3. Antek

  Najlepszy trener ever. Idealny balans między wyrozumiałością i dbałością o progres podopiecznego

 4. Wojtek

  Bardzo polecam treningi z Łukaszem:)
  Jest cierpliwy, wymagający. Zwraca uwagę na technikę a to akurat dla mnie bardzo ważne. Łukasz ma świetny kontakt z ćwiczącym. Dobrze wszystko tłumaczy, wyłapuje błędy i pilnuje 🙂
  Na treningach z Łukaszem nie ma nudy:)

 5. Asia

  Gorąco polecam! Łukasz jest bardzo zaangażowany i chętnie dobierze najlepszy trening. Ćwiczenia z nim to nie tylko praca, ale również świetna zabawa, która poprawi ci samopoczucie na resztę dnia 🙂

 6. Malwa

  Łukasz jako trener personalny sprawdza się w 200%:)
  Jest cierpliwy i wyrozumiały ale jednocześnie niezwykle wymagający.
  Przykłada dużą wagę do techniki, do tego w jaki sposób wykonuje się dane ćwiczenia.
  Wspaniale motywuje podczas treningu, dzięki temu osoba z nim trenująca daje z siebie 300% 😉
  Posiada ogromną wiedzę jeśli chodzi o trenowanie i wieloletnie doświadczenie.
  Łukasz w treningi wkłada całe swoje serducho, widać że to jego pasja. Atmosfera  jest niepowtarzalna i łatwo się uzależnić od trenowania;)
  Jeżeli chcesz się czuć swobodnie na treningach, gdzie nikt nie będzie Cię oceniał i krytykował tylko odpowiednim podejściem wydobędzie z Ciebie siłę o której istnieniu nie miałeś/aś pojęcia  to zacznij trenować właśnie z Łukaszem:)
  Czego więcej można wymagać od trenera ? Niczego…Dlatego nie szukaj dalej bo właśnie znalazłeś/aś idealnego trenera personalnego:)

 7. Alicja

  Super trener. Zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Proponuje bardzo różnorodne ćwiczenia inspirując się rozmaitymi formami ruchu. Umie poprowadzić pracę z ciałem uwzględniając indywidualne możliwości i ograniczenia. Ma dużo dobrej energii i cierpliwości 🙂

 8. Staszek

  Zdecydowanie warto trenować z Łukaszem. Świetne treningi i bardzo duża motywacja.

 9. Olga

  Bardzo polecam treningi z Łukaszem!!!
  Trener jest uważny i wszystko świetnie tłumaczy i pokazuje (więc od razu uczysz się dobrze i z sensem, a nie że potem płacz, że wszystko nie tak); ma super spokojne i cierpliwe podejście, dzięki czemu człowiek nie czuje się spięty, tylko zmotywowany, a z treningu wychodzi szczęśliwy i zmęczony. Naprawdę bardzo warto!

 10. Michał

  Polecam gorąco Łukasza jako trenera osobistego. Jest bardzo zangażowany w swoja pracę, ma super charyzmę, każdy trening to inna rozgrzewka, inny zestaw ćwiczeń, zarówno technicznych, kondycyjnych, siłowych plus bardzo fajne rozciąganie. Łukasz ma bardzo bogate przygotowanie, łaczy różne style walki, techniki i elementy akrobatyki. Cały czas się rozwija, poszukuje co jest niesamowicie inspirujace.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.