Krzysztof Sobótka

Jestem trenerem personalnym z 9-letnim doświadczeniem, ukończyłem kurs w Polskiej Akademii Sportu. Przez ten czas odbyłem wiele szkoleń dotyczących zarówno treningu jak i diety oraz zostałem specjalistą ds. żywienia. Treningi ze mną odbywają się na terenie Warszawy w sieci siłowni CityFit. Napisz do mnie a na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Zawsze w pierwszej kolejności stawiam na zdrowie podopiecznego, bardzo dużą uwagę zwracam na poprawne wykonywanie ćwiczeń i na dostosowanie odpowiedniego obciążenia do możliwości ćwiczącego. A jak trzeba to i potrafię skutecznie zmobilizować ćwiczącego do dania z siebie 120%.

Jak wygląda współpraca?
Pierwszy nasz trening to przede wszystkim zapoznanie się z Twoimi możliwościami, ocena sprawności, krótki wywiad dotyczący stanu Twojego zdrowia i ustalenie realnego celu do wspólnego osiągnięcia. Podczas treningów opieram się w dużej mierze o wolne ciężary (Hantle, sztangi) dające najlepsze najszybsze efekty, dodając do treningu ćwiczenia na maszynach, z gumami, taśmami TRX dzięki czemu możemy pracować nad kształtowaniem sylwetki nie pomijając elementów wzmacniających i poprawiających ogólny stan organizmu.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się przede wszystkim w treningach kształtujących sylwetkę. Jesteś mężczyzną i chcesz zrzucić brzuch? Zbudować mięśnie i odkryć sześciopak? A może jesteś kobietą i bardziej Cię interesuje wymodelowanie pośladków czy pozbycie się cellulitu?
W tym wszystkim pomogę Ci podczas naszych wspólnych sesji treningowych dzięki którym osiągniesz swój cel.

Moja historia:
Od małego związany ze sportem i nie mówię tu o bieganiu za piłką jak (kiedyś) każdy. Już w podstawówce przez 6 lat ćwiczyłem akrobatykę sportową, do tego dochodzą lata Oyama Karate, Kickboxingu i tajskiego boksu. Praktycznie od początku przygody z ciężarami, chciałem wiedzieć na ten temat jak najwięcej, dlatego kilka miesięcy po rozpoczęciu treningów zrobiłem kurs instruktora kulturystyki (2010), od tamtego czasu zrobiłem dziesiątki kursów związanych z treningiem ale i żywieniem i cały czas się kształcę. Od jakiegoś czasu jestem także certyfikowanym trenerem kobiet ciężarnych.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– Trening uwzględniający Twój cel, możliwości i ograniczenia.
– Stały kontakt ze mną także poza treningami.
– Wsparcie przy doborze suplementów i poradach dietetycznych.

Trening grupowy

Nie

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, , ,

Dzielnica

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Krzysztof Sobótka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.