Kamil Dulski

(2 opinie klienta)

Cześć! Nazywam się Kamil, od 9 lat trenuję boks i bardzo chętnie przekażę Ci moją wiedzę, uczę od postaw, ale też prowadzę zaawansowanych.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Nazywam się Kamil Dulski, mam 25 lat, jestem certyfikowanym instruktorem boksu. Chcesz zacząć swoją przygodę z boksem? Może chcesz nauczyć się bronić? A może jesteś doświadczony i potrzebujesz trenera? U mnie na treningu poprawisz kondycję, siłę, potarczujesz i posparujesz!

Jak wygląda współpraca?
Treningi dobieram indywidualnie, w zależności od umiejętności i od tego czego chcesz się nauczyć – kwestia dogadania. Mój trening zazwyczaj trwa godzinę zegarową, ale to też kwestia dogadania 🙂

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w treningach bokserskich, bo w tym czuję się najlepiej. U mnie na treningu poprawisz kondycję, siłę, potarczujesz i posparujesz!

Moja historia:
Od 9 lat trenuję boks, zaraził mnie tym w liceum mój brat startujący w zawodach. Po tylu latach treningu i pracy z naprawdę wieloma trenerami i w różnych klubach, podjąłem decyzję o uzyskaniu uprawnień instruktora boksu. Od 2017 roku trenuję moich podopiecznych i przekazuję im wiedzę, którą uzyskałem przez te lata. Oczywiście człowiek uczy się całe życie, więc biorę regularnie udział w szkoleniach.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– trening bokserski,
– technika, siła, tarczowanie

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

Dzielnica

Pakiet

Bezpłatna konsultacja

2 opinie dla Kamil Dulski

  1. Jacek Tesner

    niesamowicie spokojny I opanowany młody człowiek.tak bym powiedział o panu Kamilu. człowiek którego cechuje duża cierpliwość. polecił mi go kolega, który u niego trochę trenuje. pomimo mojego wieku 44l myślałem, że mam spore doświadczenie w sportach walki ,jednak pierwsze treningi z panem Kamilem pokazały mi moje niedociągnięcia. postanowiłem zacząć od podstaw. polecam pana Kamila ludziom, którzy trenują I tym, którzy stawiają pierwsze kroki w boksie.

  2. Rafał

    Jestem mega zadowolony z treningów u Kamila. Mimo 24 lat zna się na “rzeczy”. Kazdy trening przeprowadzony jest bardzo profesjonalnie z “ładem i skladem” od samych podstaw więc na “bicie się na rekawice” na początku zapomnijcie ;). Jest bardzo Cierpliwym trenerem ktory w jasny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę którą posiada…ma swój własny styl prowadzenia treningu. Różni się od innych trenerów stylem i podejściem do ludzi.
    Za mną już kilka treningów i jestem mega zadowolony…Zostałem stałym klientem Kamila 😉

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.