Kacper Jędrzejewski

Cześć, nazywam się Kacper, jestem trenerem personalnym na siłowni Zdrofit. Zapraszam Cię na konsultacje, od której rozpoczniemy naszą współpracę.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jestem trenerem efektywnym, osiągnięcia moich podopiecznych można zobaczyć na moim fanpage’u na Facebooku. Współpraca ze mną jest sympatyczna, ale również wymagająca. W mojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Dużą wagę przykładam do rozwoju osobistego, w związku z tym stale szkolę się specjalistycznymi kursami.

Jak wygląda współpraca:

Współpraca pomiędzy mną a klientem jest kilkuetapowa. Pierwszy etap to konsultacja, gdzie ustalamy cele, dowiaduję się o przeszłości klienta pod kątem sportu oraz inne niezbędne informacje do rozpoczęcia współpracy. Następnym etapem jest bezpłatny trening diagnostyczny, na którym badam mobilność oraz sprawność fizyczną podopiecznego. W końcowym etapie programuje przebieg współpracy biorąc pod uwagę aspekty ustalone w poprzednich etapach.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuje się w treningu siłowym oraz funkcjonalnym. Dbam o najmniejsze szczegóły podczas jednostek treningowych. Moją mocną stroną są metamorfozy sylwetek oraz poprawa zdrowia klientów.

Moja historia:

Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się 10 lat temu. Zawodowo trenowałem hokej na lodzie, odnosząc tam liczne sukcesy w tym reprezentowanie Polski w Kadrze Narodowej. Przez ten czas zrozumiałem jak ważną rolę odgrywa trener czy to w sporcie zawodowym czy rekreacyjnym. Czynnie rozwijam się i pogłębiam swoją wiedzę aby moi klienci osiągali swoje cele.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

10 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– plan żywieniowy
– stały i nieograniczony kontakt z klientem poza treningami
– dbanie o zdrowie i spełnianie celów podopiecznego

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

, ,

Dzielnica

,