Kacper Borowski

(3 opinie klienta)

Jeśli mam pisać że moją pasją jest sport, że trenuję od najmłodszych lat i że spełnisz ze mną swoje cele… to wolę nie pisać nic. Tak może napisać każdy. Puste słowa. Trener, kaskader, student fizjoterapii, zawodnik sportów walki. Krótko, bo nie chodzi o mnie – chodzi o Ciebie. Zaczynamy?

Wyczyść

Opis

Jakim jestem trenerem?
Wyrozumiałym i cierpliwym 🙂

Jak wygląda współpraca?
Pracę zaczynamy od luźnej rozmowy, omawiamy cele, ich charakterystykę, terminy. Następnie wywiad medyczny, przeciwwskazania i preferencje klienta, omówienie terminów i szczegółów współpracy.
Trening podzielony jest na część wstępną, główną oraz końcową tj.wyciszającą. Część wstępna oparta jest o rozgrzewkę dostosowaną do uprawianej dyscypliny sportowej, stanu zdrowia bądź preferencji klienta. Część główna to zestaw ćwiczeń którą klient wykonuję pod moim okiem; w tym czasie korygujemy błędy, omawiamy ćwiczenie, pracujemy nad intensywnością (gdy jest taka potrzeba) lub po prostu rozmawiamy. Część końcowa polega na wyciszeniu i rozluźnieniu w czym pomaga nam zestaw ćwiczeń rozciągających, oddechowych oraz przyrządy do masażu.

W czym się specjalizuje?
Od odchudzania, korektyw postawy, powrotów po kontuzjach czy ćwiczeń dla seniorów po trening sportów walki, wytrzymałościowy, kondycyjny, motoryczny czy neurologiczny.

Moja historia:
Sport i rozmowa – w tym czuję się najlepiej 🙂 Bycie trenerem pozwala mi połączyć ze sobą obie te dziedziny w jedną, spójną całość.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– wprowdzenie i rozgrzewka
– część zasadniczą
– rozluźnienie i wyciszenie

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

, , , , , ,

Dzielnica

, , , ,

3 opinie dla Kacper Borowski

  1. Sergiej Myslicki

    Kacper to osoba zdatna zainspirować do sportu takiego leniucha jak Ja. Sporo energii, aktywny trening i możliwość spróbować siebie w boksie nie mając doświadczenia. Dziękuje za inspiracje do sportu.

  2. Dawid

    Trener któremu zaufałem i się nie zawiodłem. Pomógł mi zrzucić sporo kilogramów tłuszczu i przy okazji zaszczepił zajawkę do sztuk walki. Brak doświadczenia z mojej strony nie stanowił przeszkody. Kacper każdy nowy element wprowadzał z dużą cierpliwością i zaangażowaniem.

  3. Norbert

    Spokojny poukładany a zarazem odpowiednio zwarjowany Kacper człowiek kturemu warto zaufać nie znam większego świra sportowego w tak młodym wieku z takim bagażem doświadczeń.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.