Polecany!

Jarosław Gdak

(2 opinie klienta)

Cześć,
Mam na imię Jarek i pracuję jako trener ponad 20 lat. Zapraszam na spotkanie, na którym omówimy warunki współpracy i określimy cele naszego wspólnego działania. Nie kosztuje ono nic, poza odrobiną naszego czasu.

Zapraszam do kontaktu:

509241737
kontakt@jaroslawgdak.pl
https://jaroslawgdak.pl/o-mnie/ 

Do zobaczenia
Pozdrawiam
Jarek

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Będąc trenerem przez tyle lat, nauczyłem się dostosowywać do podopiecznego. Zatem potrafię przycisnąć, ale też zluzować gdy jest taka potrzeba. Nie dla  każdego mantra – więcej, szybciej, mocniej jest odpowiednia.

Jak wygląda współpraca?

Hymmm… Ciężko powiedzieć, bo potrafi być bardzo różna. Zawsze zaczynam od spotkani, na którym staram się poznać podopiecznego: ocenić cele i możliwości, poznać nawyki życia codziennego – w tym żywienia, ocenić sylwetkę. W dzisiejszych czasach każdy z nas ma jakieś dysfunkcje. W związku z tym, często zaczynamy od „naprawiania” ciała, a potem przechodzimy do właściwych treningów (czasami robimy, to jednocześnie). W zależności od możliwości i potrzeb, podopieczni pracują tylko ze mną lub też dodatkowo samodzielnie.

Od samego początku staram się również zmieniać nawyki żywieniowe i higienę życia codziennego podopiecznych.

W czym się specjalizuje?

Myślę że we wszystkim i niczym. Nie chcę się szufladkować. Pracuję z ludźmi nad ich sylwetkami (odchudzanie, budowanie masy mięśniowej), poprawą zdrowia poprzez zmianę ich nawyków ruchowych oraz żywieniowych, jak również pomagam w przygotowaniach do np. sezonu narciarskiego.

Pracuję również ze sportowcami w sportach sylwetkowych. Poza tym jestem trenerem przygotowania motorycznego w drużynie futbolu amerykańskiego. Jednak mam/miałem podopiecznych w wielu innych dyscyplinach np.: piłka nożna, siatkówka, brazylijskie ju-jitsu, wioślarstwo itd.

Moja historia:

Jestem absolwentem AWF Warszawa. Od ponad 20 lat pracuję w zawodzie trenera. W międzyczasie byłem też nauczycielem, dziennikarzem i redaktorem naczelnym magazynu Sport dla Wszystkich. Jednak z czasem skupiłem się na trenowaniu ludzi. Mimo swoich lat i doświadczenia, cały czas staram się rozwijać.

Uprawiałem wiele dyscyplin sportowych. Startowałem w kulturystyce oraz męskiej sylwetce, a w ostatnim czasie także trójboju siłowym.
Uwielbiam jeździć na nartach, terenowo na rowerze oraz pływać na wakeboardzie.
Mam to szczęście, że moja praca, hobby i pasja, to jedno i to samo – sport/aktywność ruchowa.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

22 lata

Doświadczenie treningowe

40 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Ocenę aparatu ruchu, rozpoznanie dysfunkcji, wywiad…

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, ,

Dzielnica

E-mail

kontakt@jaroslawgdak.pl

Strona www

https://jaroslawgdak.pl/o-mnie/

Instagram

https://www.instagram.com/mastertrainer76/
@mastertrainer76

Telefon

509241737

Cena od

160 zł

Cena do

200 zł

2 opinie dla Jarosław Gdak

  1. Angel CH

    I have worked with different coaches both in Mexico and US and I have never worked with someone like Coach Gdak. His discipline and love for what he does pushes him to take care of the smallest details. If you are looking for a professional that will tailor your training plan accordingly to your goals, you just found the right person. I’m proud to be one of his clients.

  2. Ania Kielczyk

    Jarek to profesjonalista z ogromna (ciągle aktualizowaną) wiedzą, popartą wszechstronnym doświadczeniem.
    Dużo wymaga ode mnie, ale jeszcze więcej od siebie. Ucząc, że liczy się każda forma aktywności i że warto próbować nowych.
    Nikt nie potrafi tak mnie zmotywować, wesprzeć, ochrzanić ;-)….nikt tak we mnie nie wierzy jak on (w szczególności przy ostatniej serii powtórzeń). 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.