Polecany!

Jarosław Gdak

(1 opinia klienta)

Cześć,
Mam na imię Jarek i pracuję jako trener ponad 20 lat. Zapraszam na spotkanie, na którym omówimy warunki współpracy i określimy cele naszego wspólnego działania. Nie kosztuje ono nic, poza odrobiną naszego czasu.

Do zobaczenia
Pozdrawiam
Jarek

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Będąc trenerem przez tyle lat, nauczyłem się dostosowywać do podopiecznego. Zatem potrafię przycisnąć, ale też zluzować gdy jest taka potrzeba. Nie dla  każdego mantra – więcej, szybciej, mocniej jest odpowiednia.

Jak wygląda współpraca?

Hymmm… Ciężko powiedzieć, bo potrafi być bardzo różna. Zawsze zaczynam od spotkani, na którym staram się poznać podopiecznego: ocenić cele i możliwości, poznać nawyki życia codziennego – w tym żywienia, ocenić sylwetkę. W dzisiejszych czasach każdy z nas ma jakieś dysfunkcje. W związku z tym, często zaczynamy od „naprawiania” ciała, a potem przechodzimy do właściwych treningów (czasami robimy, to jednocześnie). W zależności od możliwości i potrzeb, podopieczni pracują tylko ze mną lub też dodatkowo samodzielnie.

Od samego początku staram się również zmieniać nawyki żywieniowe i higienę życia codziennego podopiecznych.

W czym się specjalizuje?

Myślę że we wszystkim i niczym. Nie chcę się szufladkować. Pracuję z ludźmi nad ich sylwetkami (odchudzanie, budowanie masy mięśniowej), poprawą zdrowia poprzez zmianę ich nawyków ruchowych oraz żywieniowych, jak również pomagam w przygotowaniach do np. sezonu narciarskiego.
Pracuję również ze sportowcami w sportach sylwetkowych. Poza tym jestem trenerem przygotowania motorycznego w drużynie futbolu amerykańskiego. Jednak mam/miałem podopiecznych w wielu innych dyscyplinach np.: piłka nożna, siatkówka, brazylijskie ju-jitsu, wioślarstwo itd.

Moja historia:

Jestem absolwentem AWF Warszawa. Od ponad 20 lat pracuję w zawodzie trenera. W międzyczasie byłem też nauczycielem, dziennikarzem i redaktorem naczelnym magazynu Sport dla Wszystkich. Jednak z czasem skupiłem się na trenowaniu ludzi. Mimo swoich lat i doświadczenia, cały czas staram się rozwijać.

Uprawiałem wiele dyscyplin sportowych. Startowałem w kulturystyce oraz męskiej sylwetce, a w ostatnim czasie także trójboju siłowym.

Uwielbiam jeździć na nartach, terenowo na rowerze oraz pływać na wakeboardzie.

Mam to szczęście, że moja praca, hobby i pasja, to jedno i to samo – sport/aktywność ruchowa.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

20 lat

Doświadczenie treningowe

38 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Poza treningiem moi podopieczni mogą liczyć na wskazówki dietetyczne, suplementacyjne oraz regeneracyjne, a także np. dodatkowe plany treningowe do realizacji samemu.

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

Cena od

160 zł

Cena do

200 zł

1 opinia dla Jarosław Gdak

  1. Ania Kielczyk

    Jarek to profesjonalista z ogromna (ciągle aktualizowaną) wiedzą, popartą wszechstronnym doświadczeniem.
    Dużo wymaga ode mnie, ale jeszcze więcej od siebie. Ucząc, że liczy się każda forma aktywności i że warto próbować nowych.
    Nikt nie potrafi tak mnie zmotywować, wesprzeć, ochrzanić ;-)….nikt tak we mnie nie wierzy jak on (w szczególności przy ostatniej serii powtórzeń). 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.