Jarosław Gdak

Cześć,
Mam na imię Jarek i pracuję jako trener ponad 20 lat. Zapraszam na spotkanie, na którym omówimy warunki współpracy i określimy cele naszego wspólnego działania. Nie kosztuje ono nic, poza odrobiną naszego czasu.

Do zobaczenia
Pozdrawiam
Jarek

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

W pracy z ludźmi mam dwa oblicza. Zazwyczaj jestem twardy, ale gdy trzeba potrafię też „pogłaskać po głowie”. Można na mnie liczyć nie tylko w trakcie treningów.

Jak wygląda współpraca?

Współpracę zawsze zaczynam od rozmowy i oceny sylwetki/sprawności. Staram się już na początku poznać nawyki podopiecznego, które mogą wpływać na osiąganie celów.

W czym się specjalizuje?

Pracuję z osobami chcącymi zmienić swój wygląd, ale także z różnymi problemami zdrowotnymi. Jestem również trenerem przygotowania fizycznego w drużynie futbolu amerykańskiego, ale prowadzę też zawodników innych dyscyplin np. kulturystyki, bikini fitness, sportów walki, piłki nożnej… Pomagam również w przygotowaniach do sezonu narciarskiego, wypraw w góry czy innych wyzwań z zakresu rekreacji ruchowej.

Moja historia:

Jestem absolwentem AWF Warszawa. Od ponad 20 lat jestem trenerem, ale w międzyczasie byłem też nauczycielem czy dziennikarzem i redaktorem naczelnym magazynu Sport dla Wszystkich. Jednak z czasem skupiłem się na byciu trenerem. Mimo swoich lat i doświadczenia cały czas staram się rozwijać.

Uprawiałem wiele dyscyplin sportowych. Startowałem w kulturystyce oraz męskiej sylwetce, a w ostatnim czasie w trójboju siłowym.

Uwielbiam jeździć na nartach, pływać na wakeboardzie i jeździć terenowo na rowerze.

Mam to szczęście, że moja praca, hobby i pasja, to jedno i to samo – sport/aktywność ruchowa.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

20 lat

Doświadczenie treningowe

38 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Poza treningiem moi podopieczni mogą liczyć na wskazówki dietetyczne, suplementacyjne oraz regeneracyjne, a także np. dodatkowe plany treningowe do realizacji samemu.

Prowadzę treningi

z dojazdem do klienta, w klubie

Klub

Dzielnica

Cena od

160 zł

Cena do

200 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Jarosław Gdak”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.