Jakub Damięcki

Chcesz zbudować masę mięśniową?
Gubić 4 kg tłuszczu miesięcznie?
Poprawić siłę, pewność siebie, samopoczucie oraz zdrowie?

Lepiej trafić nie mogłeś/aś. Dzięki Mnie już wielu ludzi zbudowało wymarzoną masę mięśniową oraz spaliło nadmiar tłuszczu, Ty też możesz to osiągnąć. Już niedługo zdobędziesz sylwetkę jakiej nie ma większość ludzi na świecie. Koniec z dyskomfortem przy ściąganiu koszulki na plaży. Twoja postura będzie beztłuszczowa oraz muskularna w kształcie litery V, z kulistymi barkami, sześciopakiem na brzuchu, pełną oraz szeroką klatką piersiową, i bicepsami jak u kangura. Wspólnie zmienimy Twoje życie.

Na darmowe konsultacje trenerskie miesięcznie mam tylko 2 miejsca, więc nie zwlekaj. Napisz bądź zadzwoń już dziś, a pokaże Ci jak zdrowo, bezpiecznie i efektywnie trenować.
Niech forma będzie z Tobą!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Ambitnym i kochającym swoją prace. Już od początku kariery, robiłem wszystko co w Mojej mocy, by dać jak najszybsze oraz największe efekty Podopiecznym. Gdy słyszę że dzięki tej pracy, druga osoba schudła 4 kg w miesiąc, daje Mi to ogromną satysfakcje oraz energie do dalszego działania. Sukces Moich Podopiecznych, to również Mój Sukces.

Jak wygląda współpraca?

Zaczniemy od konsultacji trenerskiej. Polega na tym że zbiorę o Tobie informacje i na ich podstawie stworze indywidualny plan treningowy. W końcu to trening powinien być dopasowany pod osobę, a nie wiem jakie masz zakresy ruchomości czy siłę. Składa się z wywiadu, testów sprawnościowych oraz diagnostycznych. Później widzimy się na treningu i realizujemy Twoje Cele.

W czym się specjalizuje?

-Budowanie Masy Mięśniowej,
-Kalistenika,
-Przygotowanie Motoryczne.

Moja historia:

 Moja przygoda z sportem zaczęła się, gdy poznałem czym jest Breaking (Breakdance) i popadłem w obsesje, gdyż jest jedną z najwyższych form sztuki. Uwielbiam kręcić się na głowie oraz skakać na jednej ręce, co pociągnęło za sobą Pasję do Kalisteniki. W zasadzie jara Mnie wszystko, co jest powiązane z staniem na rękach. Na początku swojej przygody z Breakingiem miałem drewniane flow, więc zainteresowałem się przygotowaniem motorycznym, co uczyniło Moje ruchy szybszymi, stabilniejszymi oraz płynniejszymi. Jak na 13sto latka byłem bardzo silny, w końcu stawałem na rękach i robiłem na nich pompki, ale mimo to również chudy, co pociągneło za sobą treningi sylwetkowe, gdyż chciałem być wielki i docięty. Na początku do osiągnięcia zamierzonego Celu, używałem samej Kalisteniki. Efekty były, ale chciałem więcej, więc zacząłem również używać wolnych ciężarów. Trenowałem oraz edukowałem się i ostatecznie odniosłem Sukces sylwetkowy. Przyznam że trochę to trwało, a z Trenerem byłoby dużo szybciej. Był problem z nabraniem masy, ponieważ nie jadłem za dużo, ale to Mnie nie powstrzymało. Miałem przyjemność również trenować inne style tańca, kilka rodzajów sztuk walki, a nawet parkur. Szybko odkryłem że przyjemność w sporcie, sprawia Mi nie tylko trening oraz rywalizacja, ale również nauka i czynienie życia innych ludzi lepszym, a są to w końcu nieodłączne elementy pracy Profesjonalnego Trenera Personalnego. Sportem zajmuje się już od 8miu lat, nie wyobrażam sobie bez niego życia. I tak się tu znalazłem, z pasji do sportu.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

8 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Indywidualne plany treningowe
-Diete
-Opiekę trenerską
-Naukę techniki ćwiczeń
-Analizy składu ciała
-Rabaty
-Darmowe suplementy

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Cena od

100 zł

Cena do

200 zł