Ivan Kravchenko

(6 opinii klienta)

Zdrowie – to najważniejsze, co mamy w życiu. Poziom naszego życia oraz satysfakcja od niego zależą od naszego zdrowia fizycznego. Dużo osób nie kojarzą mocne wisiłki fizyczne ze zdrowiem, ale udowodnię, że to jest możliwe i każdy może otrzymywać więcej zadowolenia od życia!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Podziwiam się ciałem człowieka i jestem pasjonatem jego rozwoju we wszystkich kierunkach.
Wszyscy jesteśmy różne, a więc interesuje mi każdy człowiek z którym mogę współpracować i pomagać w osiąganiu celów.
Lubię poznawać nowych ludzi, ich styl życia i wprowadzać do niego aktywność fizyczną.

Jak wygląda współpraca?
Współpraca zaczyna się od wypełnienia kwestionariusza. Albo, jeżeli człowiek woli się spotkać, możemy zrobić wywiad osobisty. Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów umawiamy się na pierwszy trening, na którym zrobimy się zapoznanie ze zdolnościamy fizycznymi. Zajmie nam to około 40-60 minut. Ten trening jest darmowy.
Po tym układam plan treningowy i od następnego treningu zaczynamy działać w kierunku celu. W zależności od celu, poziomu zaawansowania oraz możliwości osoby długość treningu będzie się wahać od 60 do 120 minut, wraz z rozgrzewką i wyciszeniem. Oczywiście, do tego układam dietę.

W czym się specjalizuje?
Jestem w stanie (bo mam doświadczenie) prowadzić treningi różnych rodzajów: do odchudznia, do naboru masy mięśniowej, treningi siłowe, kulturystyczne, wytrzymałościowe oraz funkcjonalne.
Jeżeli osoba potrzebuję treningów rehabilitacyjnych, to mogę pomóc po kontuzjach stawów ramiennych, kolanowych, skokowych, łokciowych oraz nadgarstku. Oraz pracuję z ludżmi po urazach więzadeł, ścięgien oraz mięśni.

Moja historia:
Uprawiam sport przez 9 lat (od 2010 roku). Uprawiałem Calisthenicę, Kulturystykę, Trening funkcjonalny oraz Stongman. W tej chwili nie mam określonego kierunku treningów, staram się połączać wszystkie dyscypline do uzyskania maksymalnej sprawności fizycznej i dążę pomagać ludziom.
Od 2012 intensywnie zwiększam poziom wiedzy w anatomii, fizjiologii, biochemii, biomechanice, dietetyce i suplementacji poprzez różnego rodzaju szkolenia, seminary, webinary oraz samokształcenie. Ostatnio ukończyłem kurs trenera personalnego od FitAcademy w Warszawie. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, mam dokumenty potwierdzjące.

Jeżeli osoba nie chce, albo nie może chodzić do klubu – oferuję treningi w domu klienta oraz na zewnątrz. W różnych parkach i tym podobne. Udzielam swój sprzęt sportowy.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– Trening trwa 80 min
– Stały kontakt ze mną przez odzielną aplikację na telefon
– Przy zakupie jakiegokolwiek pakietu treningów na miesiąc (są 4 różne rodzaje) układanie diety jest za darmo
– Doradctwo w zakresie sumplementacji

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

, , , , ,

Dzielnica

, , , , ,

6 opinii dla Ivan Kravchenko

 1. Michael

  I would highly recommend Ivan as a professional Calisthenics coach.

  He has helped me greatly to develop handstand and muscle up techniques. In addition, he wrote down for me a weight loss programme that focused on results – not diets. It is fun to train with him, but If you ask him, he will motivate and push you to the limits!

 2. Helena

  Uprawiałam sport przez 5 lat. Już zaczęłam tracić chęć, nie chciało mi się, wyników nie było. Zdecydowałam skorzystać z usług trenera. Na konsultacji Ivan mi powiedział mi dokładnie następne: „Zróbmy tak: przez cały miesiąc nie ćwicz się w ogóle, rób zwykłą gimnastykę poranną. I potem zaczniemy działać”. Ja byłam w szoku! Ponadto, powiedział mi, że mogę konsultować się z nim w ciągu tego miesiąca za darmo.
  Myślałam, że już jest niemożliwe mnie zdziwić, ale treningi z Ivanem to zupełnie inne treningi. BARDZO POLECAM!

 3. Alicia

  Bardzo profesjonalne podejście do układania diety. Zupełnie zmieniłam nawyki żywieniowe bez problemów. I teraz czuję się wspaniale!

 4. Felix

  Nie widziałem, że człowiek może się radować po słowach – Chcę naprawdę ciężkiego treningu ))) Ivan jest uzależniony od tego co robi. Dobry trener, polecam!

 5. Maja

  Ivan, przede wszystkim, jest dobrym człowiekiem. Mam bardzo zestresowaną pracę i treningi z nim były moim poratunkiem. On bardzo dobrze łączy w sobie powagi i zabawy. Żadnego razu nie poszłam z treningu w złym humorze. Mi się wydaje, że przyjazna atmosfera na treningach jest bardzo ważnym warunkiemdo zachowania motywacji. Polecam)

 6. Olga

  Ivan wyróżnia się bardzo indywidualnym podejściem. Co mi bardzo zdziwiło, bo rzadko się zdarza z pośród trenerów w naszym czasie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.