Dawid Samulak

Część, mam na imię Dawid, jestem trenerem personalnym zajmującym się treningiem od ponad 5 lat. Prowadzę treningi na terenie Zielonej Góry z dojazdem i w klubie Funfit II na Sulechowskiej.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Część, jestem trenerem, a także studentem fizjoterapii. Zajmuję sie treningiem od ponad 5 lat. Działam na terenie całej Zielonej Góry, a stacjonarnie w klubie Funfit II przy Sulechowskiej. Podczas treningów zwracam szczególną uwagę na aspekt merytoryczny i przygotowanie podopiecznych pod ich codzienne aktywności, czy sporty, które uprawiają. Treningi prowadzę zarówno z najmłodszymi ( 8+ lat ) w kształceniu ruchowym jak i z starszymi.

Jak wygląda współpraca?

Każdą współpracę rozpoczynam od wywiadu z podopiecznym, zbieram podstawowe informacje, badamy skład ciała, tak aby dostosować wszystkie parametry dietetyczno-treningowe. Każda pierwsza wizyta wiąże się z darmowym treningiem próbnym, na którym zaczynamy od podstawowej analizy zdolności motorycznych, kolejno zaczynając trening.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuje się w kształtowaniu motoryczności u najmłodszych, i poprawą sprawności ruchowej w starszych. Zajmuję się również modelowaniem sylwetki, i pomagam w osiągnięciu wymarzonych kształtów.

Moja historia:

Swoją historię dość typowo zaczynałem w młodym wieku, borykając się z otyłością. Odbijanie się do jednych drzwi dietetyka do drugich aby coś w końcu zmienić. Nic jednak nie przyniosło takich rezultatów jak samozaparcie i upartość w treningu siłowym. Teraz po ponad 5 latach przekuwam pasję w pracę, aby pomóc wszystkim przejść tą samą, lub podobną drogę szybciej i efektywniej.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

5 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– Okresowy pomiar skladu ciała
– Plan dietetyczno/treningowy
– Stały kontakt po treningu i gwarancję odpowiedzi na każde pytanie

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Cena od

95 zł

Cena do

140 zł