Daniela Sakowska

Cześć, jestem absolwentką AWFiS w Gdańsku z tytułem trenera przygotowania motorycznego, oraz certyfikowanym trenerem personalnym. Sport jest dla mnie podstawą codziennego funkcjonowania. Skontaktuj się ze mną a oprócz zmiany Twojej sylwetki, postaram się zmienić również Twoje podejście do treningu! 🙂

Opis

Jakim jestem trenerem?

Niezależnie od celów klienta moim priorytetem jest nauka podopiecznych że jakikolwiek ruch z którego będziesz czerpać radość, sprawi że będziesz się czuł i wyglądał lepiej! Jedyne czego od Ciebie będę wymagać to wytrwałość i chęci, bo ta wymarzona sylwetka jest efektem ubocznym pracy nad Twoim zdrowiem długoterminowo.

Jak wygląda współpraca?

Pierwszy trening zaczynamy od wypełnienia ankiety przez podopiecznego zawierającej pytania dotyczące celu treningowego, przebytych kontuzji, stosowanej suplementacji itp. Następnie przechodzimy do testów diagnostycznych mających na celu przekazanie mi informacji o ograniczeniach i sprawności podopiecznego. Następnie wykonujemy trening wprowadzający zaczynając od nauki oddychania przeponowego po technikę danych ćwiczeń. Ostatnim etapem jest podsumowanie i otrzymanie feedbacku ode mnie na podstawie obserwacji podczas sesji treningowej i plan współpracy.

W czym się specjalizuje?

Zawodowo jestem trenerem przygotowania motorycznego. Za sobą mam wielogodzinne zajęcia z dziećmi Akademii Tenisa. Moim aktualnym celem jest indywidualna współpraca z podopiecznym. Ukończyłam kurs FitAcademy i uzyskałam kwalifikacje instruktora fitness jak i trenera osobistego.

Moja historia:

Sport stanowi dla mnie podstawę codziennego funkcjonowania i moim priorytetem jest trening. Zaczynałam od biegania długodystansowego skupiając się głównie na lekkoatletyce. Aktualnie moim priorytetem jest trening siłowy i hipertrofia mięśniowa.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

6 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– ankieta konsultacyjna
– analiza medyczna i treningowa
– testy diagnostyczne (określające sprawność fizyczną podopiecznego i dające feedback odnośnie zaburzeń w aparacie ruchowym)
– trening wprowadzający (nauka techniki globalnych ćwiczeń oraz nauka oddechu przeponowego)
– podsumowanie i plan współpracy

Prowadzę treningi

w klubie

Dzielnica

Cena od

120 zł

Cena do

250 zł