Damian Wiśniewski

Cześć, nazywam się Damian. Jestem trenerem medycznym, trenerem przygotowania motorycznego i masażystą. Chętnie zaopiekuję się Tobą i pomogę osiągnąć cel.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem osobą, której bardzo zależy na sukcesach podopiecznych, ponieważ jest to według mnie najlepsza rzecz w moim zawodzie. Staram się ludzi zarazić sportową pasją.

Jak wygląda współpraca?
Zaczynam od konsultacji, ponieważ uważam że dobry wywiad to klucz do sukcesu. Wyznaję zasadę trener jak lekarz, której się mocno trzymam.

W czym się specjalizuje?
Najlepiej czuję się prowadząc trening medyczny, prewencję urazów oraz tłumaczę jak uniknąć kontuzji. Świetnie przygotuję Cię pod zawody sportowe pod względem motorycznym. Jestem pasjonatem treningu crossfit i dwuboju olimpijskiego, często dodaje elementy w treningu.

Moja historia:
Jestem byłym wioślarzem, zdobyłem w tej dyscyplinie liczne tytuły na arenie krajowej, między innymi mistrzostwo Polski w kategorii czwórki podwójnej. Lubię pomagać ludziom i czuję, że robię to z dużej pasji. Jestem również masażystą, zajmując się zabiegami z zakresu masażu leczniczego, co daje mi większą pewność w pracy z podopiecznym, że zadbam o jego wszystkie potrzeby.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trwa 60 minut,
stały kontakt po treningu,
plan treningowy,
zniżki w sklepach

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

,

Dzielnica

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Damian Wiśniewski”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.