Bartosz Gos

Jestem Bartek. Jako trener pracuje już, lub dopiero 10 lat. Oferuje zaangażowanie, doświadczenie i szczerą relację. Uczyłem się na swoich błędach, więc wiem co oznacza rzetelna wiedza. Więcej dowiemy się podczas pierwszego spotkania.

Wyczyść

Opis

Jakim jestem trenerem?
Nie skupiam się na morderczym treningu zanim nie poznam indywidualnych możliwości trenującego. Cenie sobie autentyzm, szczerą relację i zaangażowanie. Jestem tatą dwójki dzieci i czasem potrafię się zakręcić. Resztę dowiemy się podczas współpracy.

Jak wygląda współpraca?
Treningi poprzedzone są wywiadem o stanie zdrowia, celu treningu oraz możliwościach podopiecznego. Na spotkaniu wstępnym wykonujemy kilka ćwiczeń testowych określających poziom sprawności. Treningi trwają 60minut dostosowane do indywidualnych predyspozycji.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuje się w budowaniu masy mięśniowej, treningu funkcjonalnym, obciążeniach kulowych, kształtowaniu oraz rzeźbieniu sylwetki. Programuje także treningi trójbojowe. Wszystko uzupełnione wiedzą z zakresu żywienia sportowego.

Moja historia:
Z treningiem siłowym związany od 15 roku życia. Zainspirowany sylwetką Jean Claude Van Damme pochłaniałem informacje z czasopism i książek, gdyż wiedza internetowa nie była dla mnie dostępna. Przez wiele lat popełniałem mnóstwo błędów, więc wiem co znaczy rzetelny przekaz. Od zawsze byłem otwarty na ludzi dlatego praca trenera to coś w czym się odnajduję.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

trening trwa 60minut,
konsultacje bieżące poza czasem treningu,
jadłospis w cenie.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, ,

Dzielnica

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Bartosz Gos”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.