Opis
Jakim jestem trenerem?
Współpracuje z ludźmi, którzy w natłoku obowiązków zapomnieli czym jest zdrowie, dbanie o siebie, czas dla siebie. Ja pomagam im to odzyskać.
Łączę terapię z treningami, czyli pomagam komuś wyjść z kontuzji i pracujemy by ten problem nie wrócił treningiem siłowym. Często „połamana” osoba zza biurka dochodzi do zdrowia a nawet do formy życia. Codziennie publikuje na social media sukcesy swojej pracy.
Jak wygląda współpraca?
Współpracę zaczynamy od kompleksowej analizy, gdzie oceniam:
– mobilność,
– stabilność,
– balans mięśniowy,
– wady postawy,
– biomechanikę,
– skład ciała na specjalistycznej wadze,
– przy celach redukcji pomiary obwodowe.
Na podstawie tej oceny nakreślam plan treningowy do celu podopiecznego. Często trzeba zacząć od fizjoterapii czym się też zajmuje by umożliwić poprawny ruch na treningach. podopieczni mają zniżkę na fizjoterapię.
Współpracuje w opcji spotykania się 2/3 razy w tygodniu lub rzadziej kiedy klient sam realizuje plan treningowy.
W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w treningu siłowym, wytrzymałościowym, oraz hipertroficznym czyli w kształtowaniu sylwetki. Jako fizjoterapeutka potrafię wyprowadzać kogoś z urazu i bólu.
Moja historia:
Od ponad 10 lat jestem trenerką personalną, motywatorką, propagatorką zdrowia. Jestem również magistrem fizjoterapii po Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie. Obecnie studiuję Osteopatię na Akademii Osteopatii.
Łączę terapie z treningami. Sama trenuje weightlifting, gimnastykę, trening siłowy. Od lat ciągle się szkolę i pogłębiam swoją wiedzę. Jestem po 5 letnich studiach fizjoterapeutycznych magisterskich. W podstawach kursów fizjoterapeutycznych mam medycynę manualną FRCs Radosława Składowskiego w wymiarze 105 godzin. Wiem jak szybko trzeba aktualizować swoją wiedzę merytoryczną, bo najnowsze badania pozwalają mi być skuteczniejszą.
Trenerką jestem z powołania. Z szeroko pojętą aktywnością jestem związana od najmłodszych lat, na początku były to sporty drużynowe – piłka ręczna, jak również biegi długo i krótkodystansowe. Zainteresowanie treningiem siłowym pojawiło się na przełomie gimnazjum i liceum. Początkowo były to typowe treningi sylwetkowe, które z czasem ewoluowały w treningi trójboju siłowego, podnoszenia ciężarów oraz crossfit.