Adam Krygier

(2 opinie klienta)

Nazywam się Adam Krygier – pomagam pozbywać się bólu i dysfunkcji aparatu ruchu, uczę poprawnie trenować i poprawiam jakość życia moich klientów. Zgłoś się do mnie by przekonać się jak mogę Ci pomóc 🙂

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Przede wszystkim skupiającym się na zrozumieniu potrzeb klienta. Uważam, że kluczem do osiągnięcia sukcesu we współpracy jest dobra komunikacja między podopiecznym, a specjalistą. Każdego z moich podopiecznych traktuję jako człowieka – biorę pod uwagę to, że może źle sypiać, nie do końca dobrze się odżywiać, mieć problemy w pracy, rodzinie itd. Ważne jest dla mnie to by mój klient dobrze się czuł podczas treningu, a jednocześnie wykonywał pracę, która wpłynie w perspektywie czasu pozytywnie na jego jakość życia. Wyznaję zasadę ekonomii w treningu „wykonaj najmniejszą ilość pracy, potrzebnej do osiągnięcia maksymalnych efektów”.

Jak wygląda współpraca?
ETAP I
Jeśli zdecydujesz się skorzystać z moich usług przysługuję Ci bezpłatna konsultacja podczas, której razem z ustalimy twoje potrzeby, upodobania, cele i wiele innych kwestii potrzebnych do efektywnej współpracy. W zależności od miejsca spotkania ocena sprawności fizycznej odbędzie się na konsultacji lub pierwszym treningu – polega ona na sprawdzeniu ewentualnych dysproporcji lub/i zaburzeń ruchowych organizmu. Część ta jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej trening będziemy w stanie idealnie dopasować do twoich potrzeb. Na końcu konsultacji umawiamy pierwszy termin treningu.

ETAP II
Pierwszy raz jesteśmy na siłowni – co tutaj się będzie działo? Zaczynamy szukać – tak, szukać. Ćwiczeń, które Ci się podobają, tych które lubisz mniej, tych które załapujesz za pierwszym razem i tych, na których zrozumienie potrzebujesz więcej czasu. Wymieniamy się informacjami, które umknęły nam na konsultacji, poznajemy się nawzajem, szukamy wskazówek, które do Ciebie trafiają najlepiej. Reasumując ten etap: wykonujemy pracę w taki sposób jaki został ustalony na konsultacji, a także poznajemy twoje preferencje.

ETAP III
Jesteśmy już po kilku treningach i wiemy, które ćwiczenia preferujesz i jakie ruchy mają na Tobie konkretny efekt. Znając już twoje ciało i jego możliwości dopasowujemy plan treningowy, który będzie miał za zadanie pomóc osiągnąć Ci założony cel, a także przeprowadzić Cię przez ścieżkę metodyki treningowej tak byś po zakończeniu naszej współpracy mógł samodzielnie trenować w pełni świadomie i efektywnie.

ETAP IV
Osiągnąłeś założony cel, nauczyłeś się prawidłowo trenować, zyskałeś nawyki dzięki, którym nie dopuścisz do sytuacji sprzed naszej współpracy, zyskałeś świadomość tego jak aktywność fizyczna przekłada się na całokształt twojego życia. Dziękujemy sobie – nie jestem już dalej Tobie potrzebny.

* Pamiętaj o tym, że zaczynając współpracę ze mną otrzymasz od mnie materiały edukacyjne w formie cyfrowej dopasowane do twoich potrzeb.

W czym się specjalizuje?
W pomaganiu:

– osobom po kontuzjach wrócić do pełnej sprawności,
– osobom, którym na codzień doskwiera ból,
– osobom mającym problemy z kręgosłupem,
– osobom mającym wady postawy,
– Nauczam poprawnego wykonywania ćwiczeń,
– Współpracuję z osobami chcącymi zwiększyć swoje osiągi sportowe lub polepszyć sprawność ciała.

Moja historia:
Jako 14 letni chłopak zacząłem trenować pod okiem specjalisty, który pokazał mi, że trener to nie tylko osoba ucząca tego jak dobrze wykonywać przysiad, a ktoś kto ma rzeczywisty wpływ na wiele kwestii w życiu podopiecznego. Zmienił on moje życie, dlatego ja też chcę zmienić twoje – oczywiście na lepsze. Od tamtego czasu minęło już 7 lat. Przez cały ten okres szkoliłem się u najlepszych specjalistów w Polsce, edukowałem na własną rękę, zdobywałem doświadczenie, tworzyłem i nadal tworzę bezpłatne pigułki wiedzy, a także prowadzę podcast „Movement Awareness”, w którym spotykam się i omawiam kwestie związane z treningiem i fizjoterapią ze specjalistami tych dziedzin.

Jestem również studentem Dietetyki dzięki czemu moi podopieczni mogą korzystać z nabytej przeze mnie wiedzy także w temacie odżywiania.

Dobry trener to inwestycja, zły to kolejny rachunek – umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź jak dużo możesz zyskać.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć o mnie więcej zapraszam cię na moje social media:

Instagram: adamkrygier_ma
Podcast: Movement Awareness
Facebook: Adam Krygier
YouTube: Adam Krygier

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– czas trwania treningu to 60 minut,
– bezpłatną konsultację
– trening trwający 60 minut
– profesjonalną ocenę sprawności ciała
– monitorowanie postępów
– stały kontakt
– e-book mojego autorstwa dotyczący treningu, żywienia i motywacji
– dostęp do grupy na Facebooku Movement Awareness
– zniżkę na inne usługi i produkty mojego autorstwa
– spersonalizowany e-book
– Praca odpowiadająca potrzebom i upodobaniom podopiecznego
– Stały kontakt z trenerem

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu, w klubie

Klub

,

Dzielnica

,

E-mail

adamkrygierpt@gmail.com

Telefon

660488747

2 opinie dla Adam Krygier

  1. Marek

    Polecam Pana Adama. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera:) zapewne wrócę znowu na treningi.

  2. Małgosia

    Adam jest młodym trenerem z wielkim zapałem do przekazywania wiedzy, którą posiada. Z oddaniem i zaangażowaniem prowadzi treningi, tłumaczy i wyjaśnia kwestie związane z motoryką ruchu i dysfunkcjami, których nabywamy prowadząc siedzący tryb życia. Uczy jak ćwiczyć, na co zwracać uwagę, aby nasze ciało było sprawne, niezblokowane. Treningi prowadzone przez Adama są skuteczne. Polecam każdemu, kto chce o siebie zadbać.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.